Připravujeme
Velikonoce 2019

O Velikonocích se opět chystáme vyrazit na prázdniny, tentokrát nečekaně na naši táborovou základnu do Kamenice u Humpolce. Letošní Velikonoční prázdniny připadají na termín od 18. do 22. dubna 2019.

Odjezd je naplánován na středu 17. dubna. Sraz v 18:00 před budovou SUDOP PRAHA a.s. v Olšanské ulici. Z důvodu počtu účastníků je doprava naplánována vozem. Návrat v pondělí 22. dubna mezi 17. a 18. hodinou opět před budouvu Sudopu. Čas návratu je udáván v časovém rozmezí z důvodu situace na D1.

Poplatek za Velikonoce letos činí 2500 Kč splatných v hotovosti u odjezdu. K odjezdu, prosíme, přineste vyplněnou přihlášku, potvrzení o bezinfekčnosti, posudek lékaře, kopii kartičky pojištence a očkovacího průkazu. Potřebné formuláře naleznete ke stažení zde.

Zájemci se už nemohou na akci hlásit. V případě jakýhkoliv dotazů týkající se akce můžete konatktovat Jiřího Velíška na telefonu 603 382 725.

Seznam věcí na Velikonoce je stejný jako na podzimkách včetně plavek. Podle nálady bychom chtěli navštívit bazén.

Seznam účastníků


Letní tábor 2019
Ačkoli my jsme si zatím sněhu moc neužili, v Bradavicích v prosinci vždy chumelí a s prvními vločkami začínají přípravy na vánoční oslavy. Šafář Rubeus Hagrid se svými abraxaskými koňmi, testrály i hipogryfy táhne ty největší vánoční stromy ze Zapovězeného lesa do bradavického hradu. Profesor Kratiknot vytváří pomocí svých kouzelných formulí nejkrásnější vánoční ozdoby. A ve Velké síni se z očarované stropní klenby snáší kouzelné sněhové vločky. V Bradavicích jsou vždy Vánoce nejkouzelnější a každý mladý kouzelník či čarodějka už se těší, až ve své společenské místnosti najde na Štědrý den celou hromadu dárků.
Letos opět dostanou to nejlepší vánoční překvapení i mladí kouzelníci mudlovského původu. Profesor Albus Percival Wulfric Brian Brumbál, ředitel Bradavic a největší kouzelník všech dob, se nechal slyšet, že příští léto opět otevře brány školy čar a kouzel v Bradavicích každému dítěti, jež oplývá kouzelnickým nadáním. Spekuluje se, že jich letos bude více než za posledních padesát let dohromady, to jest za dobu, kdy Bradavická škola kouzelníkům mudlovského původu umožňuje studovat. V červenci dopraví všechny zájemce do Bradavic pomocí Bradavického expresu a na oplátku si žádá jen to, aby děti zvážily, zda je vhodné si do školy brát sovu, kočku, krysu nebo ropuchu.
Denní věštec, 2018

Letošní léto Vás chceme pozvat na 2. turnus letního tábora v Kamenici u Humpolce v termínu od 20. července do 3. srpna 2019. Účastníci jsou ubytováni v podsadových stanech na zahradě bývalé obecní školy. V budově se pak nachází technické zázemí, jako jsou koupelny, toalety, ošetřovna s marodkou, kuchyně a také prostory použitelné v případě nepřízně počasí.

Účastnický poplatek 4700 Kč prosíme uhraďte na náš účet 556690/0300 pod Vám přiděleným variabilním symbolem nejpozději do 30. června 2019. V případě úhrady účastnického poplatku do 30. dubna 2019 Vám rádi poskytneme slevu 200 Kč. V ceně je zahrnuta doprava, ubytování a strava 5x denně včetně pitného režimu.

Odjezd na tábor je plánován na sobotu 20. července 2019 od budovy SUDOP PRAHA v Olšanské 1a v Praze 3 – Žižkov. Přesný čas upřesníme během následujících měsíců.

Koncem června se uskuteční informační schůzka s rodiči, termín bude upřesněn.

Zájemci se mohou přihlašovat u Jiřího Velíška E-mailem na adresu chorche(zavináč)skalka(tečka)cz nebo telefonicky na čísle 603 382 725.

DŮLEŽITÉ: V tomto roce jsme byli upozorněni hygienickou stanicí, že letos budou obzvlášť kontrolovat dodržování zákona týkající se absolvování povinného očkování pro všechny děti na táboře. Již nějaký rok platí, že tábora se nesmí zúčastnit dítě, které neabsolvovalo povinné očkování. Letos, po problémech se spalničkami, dostali hygienici pokyn očkovací průkazy všech dětí kontrolovat.

Seznam účastníků a VS

Kapacita akce je omezena a i přes její navýšení v tuto chvíli zůstávají už jen 2 volná místa.
Seznam účastníků aktualizujeme jednou týdně.
Pokud si nejste jisti, zdali E-mail s přihláškou dorazil, kontaktujte Jiřího Velíška SMSkou nebo telefonicky.

 
Pořádali jsme
Podzimní prázdniny 2018

O podzimních prázdninách jsme se vypravili do Kamenice. Reportáže a fotky najdete tady.


Loučení s létem 2018

Poslední letní neděli jsme vyrazili na Berounsko vyšlápnout si rozlučkový orientační pochod. Reportáž a fotky najdete v archivu.


Letní tábor 2018

V sobotu 4. srpna 2018 jsme se vrátili z letního tábora. Reportáže a fotky najdete v archivu.


Velikonoce 2018

O letošních Velikonocích jsme se rozhodli vydat, stejně jako loni, do Jizerských hor, kde jsme si to i tentokrát příjemně užili. Reportáž a fotky jsou v archivu.


Předvánoční večerní hra 2017

Ve středu 13. prosince 2017 jsme se sešli Vršovického zámečku, předvánoční Prahou doputovali až k Edenu a po cestě jsme se setkali se známými postavami. Reportáž a fotky najdete v archivu.


Jarní orienťák 2017

Letos nám opět vyšel jarní orienťák s nádherným počasím. V neděli 21. května 2017 jsme vyrazili na sever Prahy. Reportáž a fotky najdete v archivu.


Chytrý Pražák 2016

V neděli 11. prosince 2016 jsme se prošli po Malé Straně, Kampě a Karlovu mostu a dozvěděli se spoustu věcí. Reportáž a fotky najdete v archivu.


Seznamovák s praktikanty 2016

O prvním zářijovém víkendu jsme vyrazili s novými praktikanty do Kamenice, abychom se s nimi lépe seznámili. Reportáž a fotky najdete v archivu.


Lyžák 2016

O jarních prázdninách jsme vyrazili do našeho oblíbeného penzionu U Kurtu ve Strážném v Krkonoších. Reportáž a fotky najdete v archivu.


Víkend s rodiči 2015

O poslední prázdninovém víkendu jsme jako obvykle touto dobou vyrazili s dětmi a jejich rodiči do Kamenice. Počasí nám vyšlo a nálada byla výborná. Reportáž a fotky najdete v archivu.


Reportáže a fotky z dřívějších akcí naleznete v archivu.

Něco o nás

Oddíl Hmoždík vznikl v roce 2006, kdy došlo k rozdělení stávajícího oddílu Buližník. Skupina lidí kolem Pepy Hordiny, která již v roce 2005 pořádala vlastní tábor, zůstala v původním oddílu Buližník, od kterého se oddělila skupina pod vedením Jirky Velíška. Důvodem k rozdělení oddílu byl neustále narůstající počet dětí i vedoucích, a proto vznikl novy oddíl, který dále pořádá nejen tradiční druhý turnus tábora v Kamenici, ale i další akce. Kromě pořádání letních táborů věnujeme také značné úsilí opravování a zvelebování naší táborové základny


Kdo jsme?

Jsme skupinka lidí, která nehodlá dospět, a proto pořádá tábory a jiné akce pro děti od šesti do osmnácti let.


Bankovní spojení

Kdybyste nám chtěli poslat nějaké peníze, učiňte tak prosím na účet: 556690/0300.